Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Gök Gürültülü

9. Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Yarışmaları sona erdi

İstanbul’un fethinin 568. yıl dönümü kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen 9. Memleketler arası Fetih Kupası Okçuluk Yarışları, final …

İstanbul’un fethinin 568. yıl dönümü kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen 9. Memleketler arası Fetih Kupası Okçuluk Yarışları, final karşılaşmalarıyla tamamlandı.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Gençlik ve Spor Bakanlığının takviyesiyle Okçular Vakfı tarafından düzenlenen tertibin üçüncü gününde, final karşılaşmaları yapıldı.

Okmeydanı’ndaki Okçular Vakfı Spor Kulübü Tesisleri’nde düzenlenen müsabakalarda dereceye giren atletler şöyle:

Klasik Yay Erkekler:

1- Sjef van den Berg (Hollanda)

2- Harun Kırmızıtaş (Türkiye)

3- Dan Olaru (Moldova)

Klasik Yay Bayanlar:

1- Alexandra Mirca (Moldova)

2- Ana Gabriela (Hollanda)

3- Elisabeth Straka (Avusturya)

Makaralı Yay Erkekler:

1- Mike Schloesser (Hollanda)

2- Nicolas Girard (Fransa)

3- Domagoj Buden (Hırvatistan)

Makaralı Yay Bayanlar:

1- Jody Vermeulen (Hollanda)

2- Lisell Jaatma (Estonya)

3- Amanda Milinaric (Hırvatistan)

Klasik Yay Erkek Menzil:

1- Peter Bogar (Slovakya)

2- Fatih Yıldız (Türkiye)

3- Mehmet Demir (Türkiye)

Klâsik Yay Bayan Menzil:

1- Fatma Ayvacı (Türkiye)

2- Şebnem Saliha Çakıroğlu (Türkiye)

3- Nagihan Tunç (Türkiye)

Puta Koşusu Büyük Erkekler:

1- Oğuz Okçu (Türkiye)

2- Bayram Koçak (Türkiye)

3- Yutymak Muradil Uulu (Kırgızistan)

Puta Koşusu Büyük Bayanlar:

1- Sena Keçeci (Türkiye)

2- Nadezhda Kharitonova (Rusya)

3- Beyzanur Akhan (Türkiye)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Berad Büyük

 

İstanbul’un fethinin 568. yıl dönümü kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen 9. Memleketler arası Fetih Kupası Okçuluk Müsabakaları, final karşılaşmalarıyla tamamlandı.

İstanbul’un fethinin 568. yıl dönümü kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen 9. Memleketler arası Fetih Kupası Okçuluk Müsabakaları, final karşılaşmalarıyla tamamlandı.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Gençlik ve Spor Bakanlığının dayanağıyla Okçular Vakfı tarafından düzenlenen tertibin üçüncü gününde, final karşılaşmaları yapıldı.

Okmeydanı’ndaki Okçular Vakfı Spor Kulübü Tesisleri’nde düzenlenen müsabakalarda dereceye giren sportmenler şöyle:

Klasik Yay Erkekler:

1- Sjef van den Berg (Hollanda)

2- Harun Kırmızıtaş (Türkiye)

3- Dan Olaru (Moldova)

Klasik Yay Bayanlar:

1- Alexandra Mirca (Moldova)

2- Ana Gabriela (Hollanda)

3- Elisabeth Straka (Avusturya)

Makaralı Yay Erkekler:

1- Mike Schloesser (Hollanda)

2- Nicolas Girard (Fransa)

3- Domagoj Buden (Hırvatistan)

Makaralı Yay Bayanlar:

1- Jody Vermeulen (Hollanda)

2- Lisell Jaatma (Estonya)

3- Amanda Milinaric (Hırvatistan)

Klasik Yay Erkek Menzil:

1- Peter Bogar (Slovakya)

2- Fatih Yıldız (Türkiye)

3- Mehmet Demir (Türkiye)

Klasik Yay Bayan Menzil:

1- Fatma Ayvacı (Türkiye)

2- Şebnem Saliha Çakıroğlu (Türkiye)

3- Nagihan Tunç (Türkiye)

Puta Koşusu Büyük Erkekler:

1- Oğuz Okçu (Türkiye)

2- Bayram Koçak (Türkiye)

3- Yutymak Muradil Uulu (Kırgızistan)

Puta Koşusu Büyük Bayanlar:

1- Sena Keçeci (Türkiye)

2- Nadezhda Kharitonova (Rusya)

3- Beyzanur Akhan (Türkiye)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Berad Büyük

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.