Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 3°C
Kar Yağışlı

Atama kararları Resmi Gazete’de

Birtakım bakanlık, kurum ve kuruluşlara ait atama ve vazifeden alma kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

Birtakım bakanlık, kurum ve kuruluşlara ait atama ve vazifeden alma kararları, Resmi Gazete‘de yayımlandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara nazaran, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu vazifeden alınarak yerine Ayşe Ayşin Işıkgece atandı.

Aile, Çalışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Strateji Geliştirme Lideri Zeliha Sağlam, Strateji Geliştirme Başkanlığına ise Hasan Basri Alagöz getirildi.

Etraf ve Şehircilik Bakanlığı Ankara Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürü Ali Vedat Çiftçi, Tarım ve Orman Bakanlığı Rize Vilayet Tarım ve Orman Müdürü Şafak Bulut, Ticaret Bakanlığı Erzurum Ticaret Vilayet Müdürü Muhammet Güneş, İsimli Tıp Kurumu İkinci İsimli Tıp İhtisas Şurası İsimli Tıp Üyesi Uzman Dr. Yüksel Aydın Yazıcı, Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Kulalı, Devlet Tiyatroları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Nuri Ekici ve Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma Yönetimi Lider Yardımcısı Yusuf Mengi vazifeden alındı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcılığına Ali Odabaş, Ulusal Eğitim Bakanlığında açık bulunan Çankırı Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Muammer Öztürk ve Karabük Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nevzat Akbaş atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tarım Islahatı Genel Müdür Yardımcılığına Osman Yıldız, Takviye Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Bülent Sezgin, 5. Bölge Müdürlüğüne Şahin Çılgın, 7. Bölge Müdürlüğüne Turgut Çangır, Burdur Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğüne Mehmet Tuğrul, Orman Genel Müdürlüğünde açık bulunan Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğüne Birol Dündar ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına Muharrem Akyaka ve Cihan Soyalp getirildi.

Rize Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğüne Murat Genç, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve İdare Konseyi Başkanlığına Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Ziya Alim atandı.

Ticaret Bakanlığında açık bulunan Ticaret Başmüfettişliklerine Ticaret Müfettişleri Vehbi Günaydın, Güngör Yıldırım, Hamit Can Narttürk, İsmail Tüfekçi, Mustafa Hakan Kaşıkcı, Mehmet Mustafa Gül, Zeki Vural, Salih Çalal, Cengiz Turgut, Ayhan Doğan, Alperen Küçük, Ömer Ertuğrul ve Hasan Doğan görevlendirildi.

Bartın Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Erhan Özcan, Denizli Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Cihat Özdemir, Düzce Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Çiğdem Acar, Eskişehir Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Cemil Kürkçü, Isparta Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Mehmet Akif Ülger, Muş Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Sadık Taşçı, Samsun Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Kürşat Turpçu ve Tokat Ticaret Vilayet Müdürlüğüne de Ali Osman Sakar atandı.

Türk İşbirliği ve Uyum Ajansı Başkanlığında (TİKA) açık bulunan lider yardımcılığı vazifelerine Mahmut Zühtü Çevik ile Naci Yorulmaz getirildi.

Ferdî Bilgileri Müdafaa Konseyi üyeliklerine Hasan Aydın ve Murat Karakaya, İsimli Tıp Kurumu İkinci İsimli Tıp İhtisas Şurası İsimli Tıp Üyeliğine Uzman Dr. Gülay Gündoğdu, Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğünde açık bulunan idare şurası üyeliğine Yakup Güler, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünde açık bulunan idare şurası üyeliklerine Özgür Saç ve Tabip Gülbay, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma Yönetimi Lider Yardımcılığına ise Onur Demir atandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı / İsa Toprak

 

Birtakım bakanlık, kurum ve kuruluşlara ait atama ve vazifeden alma kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara nazaran, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu vazifeden alınarak yerin…

Birtakım bakanlık, kurum ve kuruluşlara ait atama ve vazifeden alma kararları, Resmi Gazete‘de yayımlandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara nazaran, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu misyondan alınarak yerine Ayşe Ayşin Işıkgece atandı.

Aile, Çalışma ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Strateji Geliştirme Lideri Zeliha Sağlam, Strateji Geliştirme Başkanlığına ise Hasan Basri Alagöz getirildi.

Etraf ve Şehircilik Bakanlığı Ankara Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürü Ali Vedat Çiftçi, Tarım ve Orman Bakanlığı Rize Vilayet Tarım ve Orman Müdürü Şafak Bulut, Ticaret Bakanlığı Erzurum Ticaret Vilayet Müdürü Muhammet Güneş, İsimli Tıp Kurumu İkinci İsimli Tıp İhtisas Konseyi İsimli Tıp Üyesi Uzman Dr. Yüksel Aydın Yazıcı, Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Kulalı, Devlet Tiyatroları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Nuri Ekici ve Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma Yönetimi Lider Yardımcısı Yusuf Mengi vazifeden alındı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcılığına Ali Odabaş, Ulusal Eğitim Bakanlığında açık bulunan Çankırı Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Muammer Öztürk ve Karabük Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nevzat Akbaş atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tarım Islahatı Genel Müdür Yardımcılığına Osman Yıldız, Dayanak Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Bülent Sezgin, 5. Bölge Müdürlüğüne Şahin Çılgın, 7. Bölge Müdürlüğüne Turgut Çangır, Burdur Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğüne Mehmet Tuğrul, Orman Genel Müdürlüğünde açık bulunan Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğüne Birol Dündar ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına Muharrem Akyaka ve Cihan Soyalp getirildi.

Rize Vilayet Tarım ve Orman Müdürlüğüne Murat Genç, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve İdare Konseyi Başkanlığına Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Ziya Alim atandı.

Ticaret Bakanlığında açık bulunan Ticaret Başmüfettişliklerine Ticaret Müfettişleri Vehbi Günaydın, Güngör Yıldırım, Hamit Can Narttürk, İsmail Tüfekçi, Mustafa Hakan Kaşıkcı, Mehmet Mustafa Gül, Zeki Vural, Salih Çalal, Cengiz Turgut, Ayhan Doğan, Alperen Küçük, Ömer Ertuğrul ve Hasan Doğan görevlendirildi.

Bartın Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Erhan Özcan, Denizli Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Cihat Özdemir, Düzce Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Çiğdem Acar, Eskişehir Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Cemil Kürkçü, Isparta Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Mehmet Akif Ülger, Muş Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Sadık Taşçı, Samsun Ticaret Vilayet Müdürlüğüne Kürşat Turpçu ve Tokat Ticaret Vilayet Müdürlüğüne de Ali Osman Sakar atandı.

Türk İşbirliği ve Uyum Ajansı Başkanlığında (TİKA) açık bulunan lider yardımcılığı vazifelerine Mahmut Zühtü Çevik ile Naci Yorulmaz getirildi.

Şahsî Bilgileri Muhafaza Konseyi üyeliklerine Hasan Aydın ve Murat Karakaya, İsimli Tıp Kurumu İkinci İsimli Tıp İhtisas Şurası İsimli Tıp Üyeliğine Uzman Dr. Gülay Gündoğdu, Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğünde açık bulunan idare konseyi üyeliğine Yakup Güler, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünde açık bulunan idare heyeti üyeliklerine Özgür Saç ve Tabip Gülbay, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma Yönetimi Lider Yardımcılığına ise Gurur Demir atandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı / İsa Toprak

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.