Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Az Bulutlu

Buz pateninde “Short Track Federasyon Kupası” yarışları sona erdi

Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum’da düzenlenen “Short Track Federasyon Kupası 1 ve 2” karşılaşmaları sona erdi. Palandöken …

Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum‘da düzenlenen “Short Track Federasyon Kupası 1 ve 2” karşılaşmaları sona erdi.

Palandöken ilçesindeki Buz Pateni Salonu’nda yapılan tertibe, Erzurum, Kocaeli, Ankara ve Ardahan‘dan 29 kulüp ile 161 sportmen katıldı.

Çeşitli kategorilerde atletlerin kıyasıya uğraş ettiği yarışlarda patenciler buz üzerinde madalya için ter döktü.

Tertibin “Short Track Federasyon Kupası-1” yarışlarında dereceye giren sportmenler şu halde:

Büyük erkekler:

1- Furkan Akar

2- Muhammet Buyruk Han

3- Tunay Şimşek

Büyük bayanlar:

1- Melike Selen

2- Aleyna Karabacak

3- Hira Parıltı Güler

Genç erkekler B:

1- Muhammet Melik Cebenay

2- Yusuf Buğra Demirtaş

3- Muhammet Mert Yıldız

Genç bayanlar B:

1- Damla Akan

2- Aybuke Han

3- Suğdenaz Berrin Aydın

Genç erkekler C:

1- Muhammet Bozdağ

2- Metin Kaya

3- Toprak Efe Eroğlu

Genç bayanlar C:

1- Sudenaz Kahraman

2- Züleyha Üremiş

3- Bennu Azra Yapan

Genç erkekler D:

1- Yusuf Miraç Uludağ

2- Muhammet Arda Atlı

3- Sadık Fazilet Pütün

Genç bayanlar D:

1- Derya Karadağ

2- Zeynep Ecrin Polat

3- Defne Çiğdem

Tertibin son gününde yapılan “Short Track Federasyon Kupası-2” yarışlarında dereceye giren atletler ise şunlar:

Genç erkekler E:

1- İlyas Karadağ

2- Yusuf Can Bozdağ

3- Buyruk Kaner Aydın

Genç bayanlar E:

1- Elif Tabiat Derin

2- Elzem Taş

3- Efsa Polat

Genç bayanlar F:

1- Ayşe Reyhan Uçan

2- Mila Kuşkay

3- Eflal Zümra Aydın

Genç erkekler G:

1- Ertuğrul Fatih Çevik

2- İbrahim Efe Yanık

3- Musab Ali Alsaç

Genç bayanlar G:

1- Ahsen Büşra Alpartin

2- Elif Berra Yapan

3- Zümra Bıyık

 

Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum’da düzenlenen “Short Track Federasyon Kupası 1 ve 2” karşılaşmaları sona erdi.

Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum‘da düzenlenen “Short Track Federasyon Kupası 1 ve 2” karşılaşmaları sona erdi.

Palandöken ilçesindeki Buz Pateni Salonu’nda yapılan tertibe, Erzurum, Kocaeli, Ankara ve Ardahan‘dan 29 kulüp ile 161 atlet katıldı.

Çeşitli kategorilerde atletlerin kıyasıya gayret ettiği yarışlarda patenciler buz üzerinde madalya için ter döktü.

Tertibin “Short Track Federasyon Kupası-1” yarışlarında dereceye giren atletler şu halde:

Büyük erkekler:

1- Furkan Akar

2- Muhammet Buyruk Han

3- Tunay Şimşek

Büyük bayanlar:

1- Melike Selen

2- Aleyna Karabacak

3- Hira Işık Güler

Genç erkekler B:

1- Muhammet Melik Cebenay

2- Yusuf Buğra Demirtaş

3- Muhammet Mert Yıldız

Genç bayanlar B:

1- Damla Akan

2- Aybuke Han

3- Suğdenaz Berrin Aydın

Genç erkekler C:

1- Muhammet Bozdağ

2- Metin Kaya

3- Toprak Efe Eroğlu

Genç bayanlar C:

1- Sudenaz Kahraman

2- Züleyha Üremiş

3- Bennu Azra Yapan

Genç erkekler D:

1- Yusuf Miraç Uludağ

2- Muhammet Arda Atlı

3- Sadık Fazilet Pütün

Genç bayanlar D:

1- Derya Karadağ

2- Zeynep Ecrin Polat

3- Defne Çiğdem

Tertibin son gününde yapılan “Short Track Federasyon Kupası-2” yarışlarında dereceye giren atletler ise şunlar:

Genç erkekler E:

1- İlyas Karadağ

2- Yusuf Can Bozdağ

3- Buyruk Kaner Aydın

Genç bayanlar E:

1- Elif Tabiat Derin

2- Elzem Taş

3- Efsa Polat

Genç bayanlar F:

1- Ayşe Reyhan Uçan

2- Mila Kuşkay

3- Eflal Zümra Aydın

Genç erkekler G:

1- Ertuğrul Fatih Çevik

2- İbrahim Efe Yanık

3- Musab Ali Alsaç

Genç bayanlar G:

1- Ahsen Büşra Alpartin

2- Elif Berra Yapan

3- Zümra Bıyık

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.